aboutus

نمایه شرکت

FOSHAN ORGINAL Tissue Paper Machinery CO.، LTD در شهر Foshan واقع شده است که سابقه تولید بسیار طولانی در چین دارد. Foshan یکی از مهمترین شهرهای منطقه بزرگ خلیج GUANGDONG-HONGKONG-MACAU است ، دارای حمل و نقل راحت و بالا پایه تولید با کیفیت

ما کارخانه تولیدی خود را داریم ، مرکز تولید با کیفیت بالا.تیم techincal ما بیش از 15 سال در این صنعت است.ما نه تنها ماشینهای مشتری را ارائه می دهیم ، بلکه با مشتری پیشرفت می کنیم.

ما ماشینهای مناسب را برای مشتری ارائه می دهیم ، ما به مشتری کمک می کنیم تا در این بازار تحقیق کند.ما از خدمات خوب پس از فروش در هر کشور پشتیبانی می کنیم.

ما در حال فروش دستگاه های تبدیل بافت ، ماشین های بسته بندی ، رول جامبو ، محصولات نهایی و مواد بسته بندی هستیم. ما مطمئن هستیم که بیش از 15 سال تیم فنی ما و بیش از 8 سال تجربه فروش فنی می تواند بهترین خدمات پس از شما را ارائه دهد!

تمرکز بر محصولات و ماشین آلات یکبار مصرف که به طور حرفه ای تولید می شوند ، سریعتر پس از خدمات هدف ما است ، عرضه محصولات با کیفیت بالا ، طراحی بهترین و مناسب ترین پروژه برای مشتریان قدرت توسعه ما است!

به گرمی از دوستان و مشتریان خود برای بازدید از کارخانه ما استقبال می کنیم.

 

تاریخ

ما در حال فروش ماشین های مبدل بافت ، ماشین های بسته بندی ، رول جامبو بافت ، محصولات نهایی و بسته بندی مواد هستیم. ما مطمئن هستیم که بیش از 15 سال تیم فنی ما و بیش از 8 سال تجربه فروش فنی می توانند بهترین خدمات پس از خدمات را به شما ارائه دهند!

سرویس

ما می توانیم بر اساس الزامات مشتری برای طراحی مناسب ترین پروژه، تولید محصولات با کیفیت بالا و 7 * 15 ساعت پس از خدمت برای آنها بنا کنیم.

تیم ما

در حال حاضر ما 3 مهندس ارشد برای طراحی ماشین ها داریم و 8 تکنسین ارشد در صنعت ماشین آلات بافت بیش از 8 سال کار کرده اند، آنها به حفظ ماشین آلات و پس از خدمت عالی کمک می کنند!

Contact Us

Mob / Whatsapp / Wechat: + 86-13928299440

ایمیل: ronald@fsorginal.com

تلفن / فکس: + 86-757-81803949

آقای رونالد

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Mr. Ronald
تلفن : +86 13928299440
فکس : 86-757-81803949
حرف باقی مانده است(20/3000)